סו-ג'וק ישראלי

האתר הישראלי ללימוד סו-ג'וק, סודות הרפואה האלטרנטיבית, סוג'וק- רפואה קוריאנית, רפואה סינית ורפואה טיבטית.

טיפול בסו ג'וק ע"י דיקור, מסאז'ים, מגנטים, צבעים וצמחי מרפא.

 

למד סו-ג'וק

על רגל אחת

 

 

Google

 

הדמייה של כף היד לגוף האדם

>>

בטח שמתם לב לכך שאנו מעדיפים להציג בפניכם הדמיות של כף היד יותר מאשר של כף ברגל וזאת מאחר ואנו יוצאים מנקודת הנחה שזה יותר נעים לטפל בידיים של אדם אחר מאשר ברגליו אך נבהיר כאן כי טיפול ברגליים יעיל יותר ולו רק בגלל שהרגליים מחוברות יותר לאדמה- ראה רפלקסולוגיה המהווה שיטת טיפול יעילה ביותר.

 

לפני שמתחילים לטפל כדאי להירגע ע"י הסתכלות על צבעים מרגיעים כמו תכלת וירוק במשך כמה שניות- הדבר משפר את יכולת הטיפול.

 

איור 2 , הדמיית עצמות הצוואר והעמוד השדרה בגב כף היד:

 image

הטיפול בנקודות ההדמייה של הצוואר ועמוד השדרה מדהים ביעילותו ותוך מספר ימים תהיה לכם היכולת להקל על הסובבים אתכם בבעיות צוואר וגב.

 

מקל טיפולים מאפשר לזהות נקודות כאב וטפל בהם באמצעות מסאג' מקומי.

מקל טיפולים ודיאגנוסטיקה, מאפשר לאתר את נקודות הטיפול בכף היד או הרגל ע"י לחיצה ואח"כ מאפשר לטפל- משך הטיפול 90 שניות והתוצאות מדהימות.

 

אגב ניתן לרכוש את המקל דרך האתר במחיר מוזל.

 

לרכישה לחצו כאן..

 

 

השיטה מאפשרת ריפוי וטיפול בבעיות כגון:

סרטן, סוכרת, אסטמה, דלקת פרקים, כאבי גב, בעיות סחוס, אלרגיה, כאבי ראש, מיגרנות, תופעות לוואי לסוכרת, נמק, לחץ דם גבוהה, שומנים בדם, בעיות מין, זקפה, בעיות הורמונליות, ערמונית מוגדלת, דיכאון, חרדות, פחד, בעיות נפשיות, כאב, ראומטיזם, החלפת ברכיים, פריצת דיסק, נזלת, משקל יתר (דיאטה) ועוד..

 

שיעור ראשון

 

שיעור שני

 

שיעור שלישי

 

עוד..

 

סו-ג'וק איך מוצאים את נקודת הטיפול?

אל תעברו לשלב זה לפני שהבנתם את השלב הראשון, בלי להבין מהי הדמייה אין טעם לדעת איך מטפלים, הדמיות הן הבסיס של התורה כולה.

 

בשלב זה אנו נלמד למצוא באופן פיזי ומוחשי את הנקודה\איזור המקביל ביד או בגב היד לבעיה של המטופל שלנו.

 

כן, עכשיו אתם מטפלים ויש לכם מטופל עם בעיית גב ונגדיר קצת יותר כאבים בגב התחתון. לא מעט אנשים מסביבנו מתקשים בישיבה ובעיקר בהקמה מישיבה וזה דבר מוחשי וחד משמעי, אנשים אלה סובלים בכל פעם שהם קמים מהכסא ואתם יכולים לעזור להם בקלות – תאמינו בזה ותיראו.

 

איך יודעים באיזה יד לטפל ימן או שמאל?

 

שאלו את המטופל באיזה צד כואב יותר גב תחתון ימין או גב תחתון שמאל לצורך העניין בד"כ עדיף לטפל ביד המתאימה לצד הכאב אפשרות שניה היא לדעת כמה זמן נמשך הכאב מעל שבוע או תקופות ארוכות יותר קיימת עדיפות לטפל ביד ימין (תבינו את זה כשנדבר על ין ויאנג).

 

לצורך העניין המטופל שלנו סובל מכאבים בגב התחתון במשך שנה ומתקשה לקום או לשבת וכמובן סובל מכאבים בזמן הליכה או פעולה אחרת.

 

באיור 2 שמשמאל ניתן לראות כי על מנת לטפל בכאבי גב יש למצוא נקודה שבה הכאב הוא חד עד כדי בלתי נסבל בגב ביד הימנית (מעל שבוע של כאב- יד ימין) וזאת ע"י מקל לדיאגנוסטיקה כפי שמתואר משמאל (אגב ניתן לרכישה באתר) אם אין בידיכם כלי כזה נסו לאלתר משהו לא חד שעלול לפצוע שיש לו כיפה בקוטר 3 מ"מ (למשל צדו האחורי של עפרון עיניים יכול לספק לצורך העניין עד שתקנו מקל טיפולים אמיתי). קוטר גדול מידי של כיפה לא יאפשר טיפול או בדיקה ולכן אין טעם להתחיל לפני שמאתרים כלי מתאים.

 

כמובן שלא להשתמש בצד החד שמשמש לצביעה.

 

עתה התחילו ללחוץ לחיצות חזקות (לא לקרוע את העור) לאורך האזור המתאים לגב התחתון ומצויין באדום באיור הבא:

 

עדיף ללחוץ למשך כמה שניות בנקודות שונות לכל אורכה של ההדמייה של עמוד השדרה (בגב כף יד ימין ולא בגבו של המטופל) וכל הזמן לשאול את המטופל אם הוא חש כאב מיוחד – בד"כ המטופל מזנק מכאב כאשר פוגעים בדיוק בנקודה הקשורה לכאב שלו.

 

מבינים קצת יותר? עברו לשלב הבא..

שלב 3

 

 

 

 

 

 

 

© 2003 כל הזכויות שמורות לאתר su-jok.co.il   אין להעתיק או לשכפל קטעים מהאתר ללא רשות.